© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Lemonade Studio

O Kancelarii

Pierwsza na Podkarpaciu Kancelaria Prawna specjalizująca się w obsłudze jednostek i podmiotów związanych ze sportem.
Do naszych klientów należą m.in.: 

  • profesjonalne i amatorskie kluby sportowe,
  • organizacje sportowe,
  • stowarzyszenia,
  • trenerzy i sztab szkoleniowy,
  • zawodnicy,
  • organizatorzy zawodów sportowych.


Założycielem Kancelarii jest Fryderyk Spytkowski - Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, Mediator Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych, Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, a także stały mediator sądowy Sądu Okręgowego w Rzeszowie. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w kancelariach radcowskich i adwokackich w szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, w tym w zakresie reprezentowania Klientów przed sądami, organami administracji publicznej i samorządowej. W zakresie prawa sportowego zdobywał wiedzę i doświadczenie pracując w Wiśle Kraków S.A. 13-krotnym Mistrzu Polski.

 

Obecnie specjalizuje się w zagadnieniach dotyczących prawa sportowego, dostarczając wiedzy i rozwiązań zarówno klientom indywidualnym, jak i instytucjonalnym.

alt

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
Więcej informacji