© 2018 Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i realizacja: Lemonade Studio

O Kancelarii

Założycielem Kancelarii jest Fryderyk Spytkowski - Radca prawny wpisany na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, absolwent Wydziału Prawa i Administracji Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego w Krakowie, Mediator Centrum Mediacji Gospodarczej przy Krajowej Radzie Radców Prawnych, Ośrodka Mediacji przy Okręgowej Izby Radców Prawnych w Rzeszowie, a także stały mediator sądowy Sądu Okręgowego w Rzeszowie. 

Doświadczenie zawodowe zdobywał pracując w kancelariach radcowskich i adwokackich w szeroko rozumianej obsłudze prawnej podmiotów gospodarczych i klientów indywidualnych, w tym w zakresie reprezentowania Klientów przed sądami, organami administracji publicznej i samorządowej. W zakresie prawa sportowego zdobywał wiedzę i doświadczenie pracując w Wiśle Kraków S.A. 13-krotnym Mistrzu Polski.

 

Kancelaria współpracuje z siecią ekspertów i korzyta z ich specjalistycznej wiedzy w skomplikowanych sprawach. Celem Kancelarii jest udzielanie profesjonalnych usług prawnych, zachowując przy tym indywidualne podejście do naszych Klientów.

O Kancelarii

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookies w Twojej przeglądarce.

Akceptuję
Więcej informacji